Hakkımızda

1

Tamir

0k

Müşteri

1

Yıl Tecrübe

20 Yıllık Tecrübe

20 Yıllık printer teknik servis tecrübemiz ile hem printerlarınıza daha iyi hizmet vermek, hem de tekstil uygulamalarındaki deneyimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Pamuklu kumaşa ve dikili T-shirte direkt baskı yapabilen, DTG veya roll to roll baskı yapabilen makinelerin satış ve yedek parça destekli teknik servis hizmetini sorunsuz olarak verebilmekteyiz. Pamuklu kumaşa baskı yapabilen makinelerin genel özelliği, herhangi bir transfer kağıdı kullanmadan direkt pamuk üzerine baskı yapabiliyor olmasıdır. Bu tekniğe dünya genelinde D.T.G denilmektedir. Yani Direct To Garment olarak söylenişin kısaltmasıdır.

Sıfır veya ikinci el olarak satışını yaptığımız makinelerimiz;

KALIP KULLANMADAN, BİLGİSAYARDAN DİREK PAMUKLU KUMAŞA VE T-SHİRT’LERİNİZE CANLI BASKILAR ALMANIZI SAĞLAR. ARADA HERHANGİBİR TRANSFER KAĞIDI VEYA RAGLE KULLANMANIZA GEREK YOKTUR.
SİPARİŞ ALIRKEN ADET GÖZETMEZSİNİZ. KİŞİYE ÖZEL TASARIMLARINIZI, RESİM VEYA FOTOĞRAFLARINIZI SADECE BİR BİLGİSAYAR YARDIMI İLE TSHİRTLERİNİZE AKTARABİLİRSİNİZ.
CMYK+W RENK ÇEŞİDİYLE HER TÜRLÜ RENKLİ ZEMİNE BASKI ALABİLİR.
PİEZZO BASKI KAFASIKALİTESİ İLE 3D GRAFİKLERİNİZİ KOLAYLIKLA İSTER BEYAZ ZEMİN ÜZERİNE, İSTER KOYU ZEMİN ÜZERİNE UYGULANABİLİR.
BEYAZ BOYA YÖNETİM SİSTEMİ SAYESİNDE, BEYAZ BOYANIN BULUNDUĞU BOYA HAZNESİ VE HORTUM TESİSATI SÜREKLİ DEVİRDAİM HALİNDE OLDUĞUNDAN, BEYAZ MÜREKKEPTE ÇÖKME VE TIKANMA PROBLEMLERİNİ ÖNLEYECEK TEKNOLOJİDEDİR.
KARTUŞ VE CHİP DERDİ YOKTUR. DOLDURULABİLİR BİDONLARDAN BOYA BESLEMESİ YAPAR.

2.el ve sıfır makine satışlarımızda öncelikle müşteri odaklı kurulum ve eğitim şu şekilde işlemektedir; 2.el aldığınız bir makineyi işletmenize indirdiğimizde tüm sarf malzemelerin (Kafa, Damperler, filtreler, cap station ve hortum tesisatı) değişimi yapılır. Bu şekilde makinemiz sıfırdan farksız bir şekilde çalışmaya hazır hale getirilmiş olur.

Hizmetlerimiz daha çok su bazlı dijital pigment boyaları ile çalışabilen, geniş ölçüde Roll to Roll (metraj) veya pamuklu parça kumaş, tshirt gibi küçük ölçülere de baskı yapabilen, baskı ölçülerini istediğiniz şekilde biçimlendirerek baskı alabileceğiniz makinelerdir. Pamuklu kumaşa baskı yapabilen makinelerin genel özelliği, herhangibir transfer kağıdı kullanmadan direkt pamuk üzerine baskı yapabiliyor olmasıdır. Bu tekniğe dünya genelinde D.T.G denilmektedir. Yani Direct To Garment olarak söylenişin kısaltmasıdır.

Bayiliklerimiz